Krem wybielający Calluna Medica

Krem wybielający Calluna Medica
Calluna Medica
Miasto: Opole
Był online: 10 lip 2018
Ogłoszeń sprzedającego: 5

Zamieszczono: 8 cze 2018

Opis towaru przez autora:

Naturalny krem wybielający i redukujący przebarwienia przeznaczony stworzyliśmy z myślą o codziennej pielęgnacji cery z przebarwieniami, narażonej na ich powstawanie podczas ekspozycji na słońce, zmian hormonalnych, przyjmowania środków antykoncepcyjnych, w okresie ciąży, po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej oraz zmianach zapalnych.

Abyś mogła poczuć niezwykłe działanie naturalnych składników mających właściwości wybielające, połączyliśmy te najcenniejsze – dzięki temu krem wyraźnie i skutecznie rozjaśnia przebarwienia i ujednolica koloryt skóry. Intensywnie regeneruje, sprawia, że skóra jest doskonale nawilżona. Poznaj jego wyjątkowe składniki aktywne!

Biała lilia

Polisacharydy i saponiny zawarte w cebulkach lilii białej wspomagają ochronę skóry przed skutkami promieniowania UV, przez co ograniczają powstawanie plam i hamują starzenie skóry.

Biała trufla

Ekskluzywny składnik bogaty w aminokwasy, witaminy, związki cukrowe i kwasy AHA. Ta unikalna kombinacja pomaga zredukować przebarwienia i plamy, dodatkowo wzmacniając nawilżenie i sprężystość skóry.

Pomidor

Innowacyjny ekstrakt z pomidora jest niezwykle silnym antyoksydantem, przez co zmniejsza ryzyko powstawania plam. Dodatkowo wpływa na redukcję już istniejących przebarwień. Ze względu na swoje właściwości bardzo dobrze rewitalizuje skórę suchą, szarą, zmęczoną z widocznymi zmianami kolorytu.

Winorośl

Ekstrakt z winorośli Bordeaux o wysokiej zawartości Vitisinu, który wykazuje silne działanie wybielające. Dodatkowo redukuje wielkość i intensywność miejscowych przebarwień.