Sprzedam, wynajmę ogrodzenia

Sprzedam, wynajmę ogrodzenia
105 zł €24 / $28

Promocja

Bartek
Miasto: Opole
Był online: 29 maj 2014
Ogłoszeń sprzedającego: 2

Zamieszczono: 14 sie 2014

Opis towaru przez autora:

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ogrodzenia ażurowe różnej wielkości, ogrodzenia pełne oraz panelowe, do ogradzania działki, posesji, firmy.

Ogrodzenia tymczasowe to najlepszy sposób na ogrodzenie placu budowy, magazynu, imprez plenerowych czy parkingów głównie ze względu na szybkość i prostotę montażu, możliwość rozbudowy oraz trwałość wykonania.

OGRODZENIA AŻUROWE

Ogrodzenia ażurowe składają się ocynkowanej ramy wypełnionej stalową siatką (przęsła). Przęsło ogrodzenia mocowane jest na stopach plastikowych lub betonowych i łączone jest z przęsłem sąsiednim specjalną klamrą. Dodatkowo ogrodzenie można wzmocnić podporą montowaną za pomocą śledzia do gruntu, co zabezpiecza konstrukcję całego płotu.

OGRODZENIA PEŁNE:

Ogrodzenia tymczasowe pełne charakteryzują się większą wytrzymałością niż ogrodzenia ażurowe. Wykonane są ze stalowych ram, wypełnionych blachą trapezową o grubości 0,5 mm. Można je łączyć z wszystkimi rodzajami przęseł ażurowych, furtkami i bramami. Wymiary ramy: 2,3 m x 2 m.

OGRODZENIA PANELOWE:

Ogrodzenia panelowe to doskonałe rozwiązanie na ogrodzenie prywatnych posesji, zabezpieczenie budynków użyteczności publicznej (szkół, przedszkoli, boisk) jak również zabezpieczenie terenów przemysłowych i budynków biurowych.

Charakteryzują się łatwym montażem, niskim kosztem wykonania i wysoką wytrzymałością.

System ogrodzeń panelowych składa się z paneli wykonanych z drutów ocynkowanych ogniowo lub malowanych proszkowo o wysokości od 830 do 1730 mm, słupków łączących panele oraz obejm łączących. Ogrodzenie można zamontować z zastosowaniem podmurówki lub bez.